O Nas

W naszej architekturze staramy się tworzyć przestrzenie tak, aby były elastyczne, to znaczy dawały możliwość przyszłych, odmiennych adaptacji. Naszym dążeniem jest odnalezienie najprostszej, co nie znaczy banalnej, myśli funkcjonalno-formalnej, która w efekcie przełoży się na nietuzinkową realizację uwzględniającą wielowątkowe aspekty przestrzenne, ekonomiczne, socjalne czy prawne.

Posiadamy zespół doświadczonych inżynierów i specjalistów o specjalnościach: architektura, konstrukcje budowlane, instalacje (wszystkie typy instalacji), inżynieria drogowa, geologia, geodezja, urbanistyka, rzeczoznawcy P.Poż. BHP i sanepid.

Członkowie naszego zespołu posiadają stosowne uprawnienia i przynależą do izb zawodowych w swoich specjalnościach.

Posiadamy dodatkowe ubezpieczenie OC ACT COMMITED naszej pracowni architektonicznej.

Współpracujemy z inwestorami indywidualnymi, deweloperami, wspólnotami mieszkaniowymi, zarządcami nieruchomości, pośrednikami obrotu nieruchomości oraz kancelariami prawnymi.

Pracujemy na nowoczesnym licencjonowanym oprogramowaniu, które cały czas rozbudowujemy.

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej oraz zespołów takich budynków.

Projektujemy budynki energooszczędne, wysoko energooszczędne, pasywne. Stosujemy nowoczesne rozwiązania.

Wykonujemy wszystkie prace związane z inwestycją, zaczynając od analiz przed zakupem gruntu, przez etap projektowy, nadzór w trakcie budowy aż po odbiory i pozwolenie na użytkowanie.

Działamy na rynku od 2004 roku.

Specjalizujemy się w projektach na indywidualne zamówienie.

W ramach działalności naszej pracowni zajmujemy się również kompleksowym tworzeniem identyfikacji wizualnej dla firm, Marek, produktów, wydarzeń itp. Mamy też na swoim koncie realizacje z zakresu wzornictwa przemysłowego. Jednym z przykładów realizacji z zakresu identyfikacji wizualnej, brandingu oraz wzornictwa przemysłowego jest marka CampGo oraz jej produkty .

Wspieramy inwestora na każdym etapie inwestycji.

Jak pracujemy

Ile kosztuje projekt ?

Oferta

Wycena projektu