Osiedle w Krynicznie – etap 3

Trzeci etap osiedla w Krynicznie. Założeniem są dwa wolnostojące budynki mieszkaniowe dwulokalowe dwukondygnacyjne. Budynki zasadniczo różnią się pomiędzy sobą w zakresie wielkości, architektonicznie jednak stanowią spójne i uzupełniające się założenie. Osiedle zlokalizowane jest w sąsiedztwie terenów sportowych i rekreacyjnych.

Projekt:
Projekt zespołu budynków jednorodzinnych wolnostojących dwulokalowych w Krynicznie – etap 3. Powierzchnia komercyjna około 517m2
Zakres:
Koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, nadzór autorski
Zaawansowanie:
Obiekt w trakcie realizacj
Inwestor:
Deweloper

Osiedle w Krynicznie – etap 3

Działka, na której powstało osiedle posiada wydłużony kształt trapezoidalny , budynki zlokalizowane są na działce od jej frontu od strony drogi, część działki w głębi jest zaplanowana jako duży ogród. Budynki zasadniczo różnią się pomiędzy sobą w zakresie wielkości, architektonicznie jednak stanowią spójne i uzupełniające się założenie. Budynek zlokalizowany w głębi działki posiada dwa lokale, większy z nich wyróżnia się w stosunku do pozostałych budynków architekturą i wielkością, jest zaplanowany również w wyższym standardzie. Trzeci etap osiedla jest już ostatnim etapem całości założenia.

 1

2

3

4

5

bud 1

bud 2

bud 3

bud 3

Wszelkie prawa zastrzeżone.

 Projekt domu - Projekt indywidualny - dlaczego warto ?

O mnie

Oferta

Wycena projektu

(1 głos)
Czytany 1234 razy