osiedle przy rezerwacie przyrody Łacha

Osiedle przy rezerwacie przyrody Łacha –Jelcz, czyli miejsce w starorzeczu Odry i otaczających je lasów


Projekt:
Projekt zespołu dwudziestu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowych w Jelczu. Powierzchnia komercyjna około 2000m2
Zakres prac:
Koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy, nadzory
Zaawansowanie:
Inwestycja w trakcie realizacji
Inwestor:
Deweloper

Chcemy tworzyć miejsca do życia w bliskości z naturą, w zgodzie z naturą i z szacunkiem dla niej.

Wierzymy, że tylko harmonijne tworzenie miejsc do zamieszkania w zgodzie z przyrodą niesie za sobą prawdziwy sukces w rozumieniu zarówno ochrony zasobów przyrodniczych jak i ochrony zdrowia nas samych i jakości naszego życia.

Prezentujemy osiedle przy rezerwacie przyrody Łacha –Jelcz, czyli miejsce w starorzeczu Odry i otaczających je lasów, na obrzeżach Jelcza – Laskowice. Osiedle, które chcielibyśmy aby stało się oazą zieleni i klinem łączącym jego mieszkańców z rezerwatem i pięknymi terenami wokół rezerwatu, umożliwiającego czynne i aktywne życie pełne wycieczek rowerowych, leśnego joggingu czy innych podobnych aktywności. Architektura osiedla nie jest spektakularna, jest raczej skromnym założeniem dwudziestu budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o prostym układzie funkcjonalnym, jednak każdy budynek i każde mieszkanie umożliwia kontakt z naturą. Ekologiczne osiedle, które wprowadza zieleń tam gdzie tylko to możliwe, na drodze wewnętrznej pokrytej trawą, na ścianach budynków w wertykalnej postaci, na ogrodzeniach i w samych ogródkach, tworząc dobry mikroklimat, więcej przyjemnego chłodu i uspokajającej zieleni. Zielony ciąg pieszo jezdny może stać się również miejscem integrującym mieszkańców.

Osiedle i sąsiedztwo sprzyjają idei slow life, ale nie chodzi tu o modę, tylko o realne, nie sztucznie wykreowane, zachowania codziennego życia.

44

43

56

2

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt domu - Projekt indywidualny - dlaczego warto ?

O mnie

Oferta

Wycena projektu